Prodej, byt 1+kk, 36 m2, Praha - Libeň, ul. Primátorská

Prodej, byt 1+kk, 36 m2, Praha - Libeň, ul. Primátorská Prodej, byt 1+kk, 36 m2, Praha - Libeň, ul. Primátorská
Poloha zadaná inzerátem je ulice.
Cena
Cena bytu: 4 050 000
Lokalita
Okres Hlavní město Praha
Část obce Libeň
Ulice Primátorská
č. domovní / č. orientační skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 2502
Datum aktualizace 13.06.2019
Kontakt makléře

Ing. Jarmila Špirutová
739 123 332
info@jarmilaspirutova.cz

Popis nabídky

Dovolujeme si Vám nabídnout byt 1kk v novostavbě bytového domu na ul. Primátorská v Praze 8, který bezprostředně navazuje na rozlehlý park Pod Korábem, jež je zeleným srdcem lokality. Projekt výstavby domu je koncipován jako energeticky úsporná budova s velkým důrazem na nízké provozní náklady. Nový byt je umístěn v 1.NP a disponuje podlahovou plochou 35,9m2 + balkónem (předzahrádkou) o výměře 21,4m2. Interiér bytu tvoří vstupní hala s šatnou, otevřený koncept obývacího pokoje, jídelny a kuchyně se vstupem na balkon a koupelna s toaletou. Vysoký standard interiéru doplňují vyhřívané dřevěné podlahy z dubu.
Pár minut chůze od domu se nachází zastávky městské hromadné dopravy, obchody, restaurace i potřebné úřady. Rodiny s dětmi ocení blízkost školy a školky, které jsou v pěší vzdálenosti. Autem se do centra dostanete za 15 minut, a díky vyústění tunelu Blanka v Tróji jsou dobře dostupné také vzdálenější části města. Hlavní cyklotrasa vedoucí celou Prahou podél Vltavy, která je vhodná i pro kolečkové brusle, vede jen několik kroků od domu.
V novostavbě jsou k dispozici byty 1kk až 3kk s výměrami od 34,3m2 do 74,3m2 + terasa + sklepní kóje. V ceně každé bytové jednotky je zahrnuto garážové stání v suterénu budovy.

Zobrazit více Skrýt popis

*
*
*
*