Prodej novostavby v Berouně

Prodej novostavby v Berouně Prodej novostavby v Berouně
Prodej novostavby v Berouně Prodej novostavby v Berouně
Prodej novostavby v Berouně Prodej novostavby v Berouně
Poloha zadaná inzerátem je ulice.
Cena
Cena domu: 6 900 000
Lokalita
Obec Beroun
Ulice Bezručova
č. domovní / č. orientační skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0235
Datum aktualizace 07.03.2018
Kontakt makléře

Ing. Jarmila Špirutová
739 123 332
info@jarmilaspirutova.cz

Popis nabídky

Rádi Vám zprostředkujeme koupi nového řadového domu s terasou a zahradou v nekonvenčním rezidenčním komplexu nedaleko centra Berouna. Rezidence nabídne propracovaný design, krásné výhledy do zeleně a okolní přírody, kompletní občanskou vybavenost a pěší dostupnost do centra města.
Dům je dispozičně řešen jako 4kk a interiér tvoří v přízemí zádveří s prostorem pro vestavěné skříně, otevřený koncept obývacího pokoje, jídelny a kuchyně se vstupem na terasu a zahradu, samostatná toaleta. Z chodby vede schodiště do druhého nadzemního podlaží, ve kterém jsou 3 ložnice, koupelna s vanou a toaletou a technická místnost. Součástí je garáž pro 1 auto a 1 parkovací stání na pozemku před domem.
Tento rezidenční komplex umístěný do mírně stoupajícího terénu rámovaného ulicemi Talichova a Bezručova nabízí bytové a řadové rodinné domy. Nabídka bytů zahrnuje dispozice od 2kk do 4kk, cca od 53m2 do 113m2 bez plochy terasy.
Město Beroun je prakticky ze všech stran obklopeno kopci a lesy a celé jeho okolí je protkáno řadou turistických stezek. Můžete se tak vydat třeba na Karlštejn, do Koněpruských jeskyní, Svatého Jana pod Skalou či Tetín. Na Beroun a jeho okolí se můžete podívat také z výšky. Rozhledna Městská hora v berounském parku poskytuje krásný panoramatický výhled na okolní krajinu. Jelikož se jedná o okresní město nabízí tak veškerou občanskou vybavenost – od obchodů a restaurací přes dětská hřiště až po dostatek mateřských, základních i středních škol. Nechybí tu ani nemocnice a několik ordinací lékařů všech základních specializací, využít můžete i služeb komfortního privátního zařízení.

Zobrazit více Skrýt popis

*
*
*
*