Prodej stavebního pozemku v katastrálním území Horní Václavov

Prodej stavebního pozemku v katastrálním území Horní Václavov Prodej stavebního pozemku v katastrálním území Horní Václavov
Prodej stavebního pozemku v katastrálním území Horní Václavov Prodej stavebního pozemku v katastrálním území Horní Václavov
Poloha zadaná inzerátem je obec.
Cena
Cena: cena u makléře
Lokalita
Okres Bruntál
Obec Václavov u Bruntálu
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1181
Datum aktualizace 19.07.2019
Kontakt makléře

Ing. Jarmila Špirutová
739 123 332
info@jarmilaspirutova.cz

Popis nabídky

Nabízím prodej pozemků v k.ú. Horní Václavov. Jedná se o pozemky o celkové výměře 10.260m2. Tyto se dají např. rozdělit na celky o výměrách 4.813m2 s přístupem z obecní asfaltové komunikace a 5.447m2 s přístupem po zpevněné komunikaci. Případně dle domluvy. Podle územní plánu se pozemky nachází v zóně bydlení a z části v zóně smíšené. V zóně bydlení je převažující funkce bydlení – RD. V zóně smíšené se prolíná funkce bydlení s rodinnou rekreací, občanským vybavením a výrobou.
Pozemky leží z zastavěné oblasti. V obci jsou rozvody zemního plynu, elektro, vody (VaK Bruntál a.s.) a telekomunikace (CETIN).
Jedná se o lokalitu v samotném centru Jeseníků, ale přesto se celá zástavba nachází mimo zónu CHKO Jeseníky. Lokalita má díky významným investicím do okolí v posledních letech do budoucna vysoký potenciál (investice Slezská Harta - lodní doprava, Karlov - 4 další dokončované LD, Karlova Studánka - dokončená rozsáhlá investice).
Zajištění servisu ohledně financování je samozřejmostí.

Zobrazit více Skrýt popis

*
*
*
*